آموزش انتخاب شیر سینک ظرفشویی آشپزخانه

انتخاب شیر مناسب برای سینک ظرفشویی آشپزخانه گاهی اوقات ممکن است سخت باشد؛ شکل، رنگ، سایز، تعداد اهرم ها، ویژگی های خاص، این لیست ادامه دارد. اما با دنبال کردن این مراحل آسان، می توانید بهترین شیر را برای سینک آشپزخانه منزل تان انتخاب کنید.

مراحل انتخاب شیر سینک ظرفشویی آشپزخانه

اول تصمیم بگیرید که شیر تک اهرم می خواهید یا دو اهرم.

سینک ظرفشویی

هر دو مدل مزایا و معایب خود را دارند. شیرهای تک اهرمه کنترل دما و حجم آب را فقط با یک دست آسانتر می کنند. از سویی دیگر، شیرهای دو اهرمه سبک ها و طرح های مختلفی دارند.

جنسی را انتخاب کنید که بادوام بوده، نیاز به مراقبت کمی داشته و با دکوراسیون آشپزخانه منطبق باشد.

15 سینک ظرفشویی طراحی شده برای گوشه (کنج) آشپزخانه

قبلا طرح هایی از سینک های ظرفشویی را نشان دادیم که دارای لگن های دوگانه بودند. امروز نیز لیستی از 15 مورد سینک ظرفشویی طراحی شده برای گوشه های آشپزخانه را گردآوری نمودیم تا به شما برای ایده پردازی در طراحی فضاهای کوچکتر کمک کنند. سینک های ظرفشویی اغلب در میان یخچال و محدوده قابل دید قرار می گیرند. اما تصاویری که ما در این پست به شما نشان می

(شیرهای استیل و کروم محبوب ترین مدل ها هستند چون می توان آن ها را به راحتی برق انداخت و براق و مدرن به نظر می رسند. مدل های سنتی تر نیکل، برنج و مسی هستند.)

به دوام شیر هم دقت کنید.

سینک ظرفشویی

مدل و جنس انتخابی شما چه مدت بدون چکه دوام می آورد؟ شیر آلات باید برای مدتی طولانی دوام داشته و در طول عمرشان دچار چکه نشوند.

می توانید شیرهایی تهیه کنید که امکاناتی مثل محدود کردن میزان حرارت آب و مغزی کنترل فشار داشته باشند تا از تغییرات ناگهانی دما جلوگیری کنند و یا از شیرهایی با مغزی ترموستاتیک استفاده کنید که امکان تنظیم دمای مناسب و دلخواه را برای استفاده کننده با استفاده از درجه های خوانا بدهند.

تعیین کنید که نحوه نصب شیر ظرفشویی در اشپزخانه شما چگونه است دیواری ، تک پایه و یا دو پایه است و بر  همان اساس انتخاب کنید.

سینک ظرفشویی

(از جمله عملکرد، سایز، جنس، شیر، دستگیره ها و غیره)

نکات

بررسی کنید شیر انتخابی آب را به مرکز سینک هدایت کند.

اطمینان حاصل کنید که شیر جدید با حفره های سینک منطبق باشد.

به خاطر داشته باشید که اگر قصد خرید آب فشان شستشوی سبزیجات، صابون ریز یا آب گرم جدا دارید، باید برای هر یک حفره ای جداگانه ایجاد کنید.

هشدارها

از بکار بردن یک شیر ظریف روی سینکی بزرگ خودداری کنید و بالعکس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 3 =