مشاوره رایگان

ایده های طراحی محدوده هود آشپزخانه برای آشپزخانه های مدرن

ایده های ناب برای طراحی محدوده هود آشپزخانه

آیا شما آشپزخانه خویش را دوست دارد یا نه؟ بسیاری از مردم، آشپزخانه را به عنوان یک آینه از نگرش یک فرد نسبت به پاکیزگی در نظر می گیرند. هنگامی که آشپزخانه تمیز است، نشان می دهد که شخصی که در آن زندگی می کند توجه زیادی به سلامتی و بهداشت دارد.

آشپزخانه علاوه بر حفظ تمیزی، باید به خوبی سازماندهی شود و البته به زیبایی طراحی شود. تمام ویژگی های آشپزخانه در واقع تاثیر زیادی بر روی ظاهر آشپزخانه شما خواهد داشت. درست مانند هود آشپزخانه .

بعضی افراد ممکن است فکر کنند که فقط عملکرد هود مهم است. اگر چه دلیل اصلی اضافه شدن این وسیله به آشپزخانه عملکرد آن می باشد. خلاص شدن از دود، چربی های ناشی از پخت و پز، بوی های غذا، گرما، دود ناشی از احتراق و بخار از وظایف همین وسیله است. در کنار این موارد شما می توانید زیبایی را به آشپزخانه خود هدیه کنید.

طراحی محدوده هود آشپزخانه می تواند آشپزخانه مدرنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

با ما همراه باشید تا نمونه هایی از این ایده ها را برای طراحی محدوده هود آشپزخانه به شما نشان دهیم.

طراحی هود آشپزخانه

 

این خانه دارای یک آشپزخانه مدرن U شکل با کابینت های تخت و خاکستری، براق سفید به همراه لوازم جانبی سیاه و یک جزیره است. و البته، هود این آشپزخانه به زیبایی با سنگ مرمر طراحی شده است.

 

 

پنهان کردن هودآشپزخانه

همان گونه که در تصویر می بینید هنگامی که این کار انجام شود، هود پنهان می شود. برای این کار می بایست یک کابینت اضافی طراحی و ساخته شود. که می تواند هم رنگ با کابینت های آشپزخانه یا متفاوت باشد.

 

هود آشپزخانه شیک و براق!

به راحتی می توانید باساخت کابین های فلزی براق و قرار دادن بر روی هود محدوده هود را بسیار شیک و براق کنید.

 

در این جا یک آشپزخانه مجلل مدرن با اندازه متوسط است که با هود زیر کابینی، کابینت های تخت سفید رنگ چوبی، جزیره، اجاق گاز صفحه ای یا توکار و پنجره های شیشه ای طراحی شده است.

هود در این طراحی نیز مانند طراحی بالا پنهان شده است.

 

 

آیا این آشپزخانه مدرن الهام بخش نیست؟ وجود کابینت های تخت سفید رنگ به همراه لوازم آشپزخانه استیل، هود استوانه ای و یک پنجره بزرگ که فضای بسیار زیبایی از بیرون را نمایش می دهد بسیار الهام بخش و تحسین برانگیز می باشد.

هود جزیره ای

 

 

اگر آشپزخانه شما جزیره است. وجود یک هود جزیره ای می تواند به زیبایی آن کمک زیادی کند.

منبع:

homedesignlover

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =