خانه لوکس جاستین بیبر(Justin Bieber)

زندگی هنرمندان خیلی مورد توجه خبرنگاران و مردم است و خانه آنها نیز همیشه از اسرار یک هنرمند است که مردم خیلی دوست دارند داخل خانه هنرمندان محبوب خود را ببینند و از نوع طراحی و وسایل مورد استفاده آنها مطلع شوند.

در این مقاله خانه خواننده جوان جاستین بیبر را به شما نشان می دهیم خانه ایی بزرگ در شمال لندن.

این هنرمند این خانه را در شمال لندن خریداری کرده است خانه ایی که در سال 1910 ساخته شده و در طی این سالها بارها بازسازی شده خانه ایی به وسعت 22290 متر مربع خانه ایی که حمام اصلی آن با 12 نوع مرمر درجه یک ایتالیایی  و گران قیمت طراحی و اجرا شده است.

این خانه دارای یک استخر بزرگ آبگرم زمین تنیس و زیر زمینی بزرگ به همراه دخمه های نگهداری شراب.

از دیگر امکانات این خانه ی بزرگ یک سالن اختصاصی سینما برای جاستین و دوستانش است که به دیدین فیلم های جدید بنشینند که از کار های مورد علاقه او نیز است.

و سالن غذاخوری مجلل با بهترین نوع مبلمان و ظروف

مبلمان های این خانه از معروف ترین برند های لاکچری تهیه شده است نکته مهم در تهیه گزارش از زندگی خصوصی هنرمندان و خانه های آنها معمولا از اسم بردن برند هایی که در این خانه استفاده شده بنا به دلایلی خودداری میکنند و فقط آنها را به نمایش میگذارند.

عکس از اتاق خواب هم معمولا اجازه انتشار داده نمیشود.

فضای های سبز این خانه با  دقت و زیبایی خاصی طراحی و اجرا شده است

در این خانه از رنگ زیاد استفاده نشده و رنگ اصلی و قالب در دکوراسیون آن سفید است در نورپردازی ها و در بعضی قسمت ها از رنگ بنفش استفاده شده این خانه از مکان های مورد علاقه خود جاستین است و با توجه به خانه های مختلف او در سراسر جهان او معمولا ترجیح میدهد در این خانه باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهارده =