مشاوره رایگان

راهنمای جامع خرید تستر

می خواهید برای صبحانه نان تست داشته باشد؟ می خواهید توستر بخرید؟ این راهنما به شما کمک می کند که تصمیم بگیرید…
صبحانه یکی از مهمترین وعده های غذایی است و بسیاری از متخصصان تغذیه معتقدند که صبحانه صبحانه خوردن بسیار ضروری است! معمولا افرادی که یک صبحانه سالم میل می کنند ، نسبت به دیگران خوش اندام تر و سالمتر هستند (به ویژه نسبت به کسانی که وعده صبحانه را حذف می کنند.)
انواع مختلفی از غذاها را میتوان برای صبحانه انتخاب کرد ، در سراسر جهان صبحانه های مختلفی وجود دارد! با توجه به پیشرفت ها، اکنون به فرهنگ های دیگر و به همین ترتیب غذاهای آنها نزدیک تر هستیم! با توجه به پیشرفت ها به وجود آمده فرهنگ ها و همچنین غذاها به یکدیگر نزدیک تر شده اند.
صرف نظر از نوع فرهنگ ، نان بخش مهمی از صبحانه است. ممکن است شکل و نوع آماده سازی آن از انواع نان عرب سنتی ، تا تست فرانسوی باشد.
گرم کردن تست با استفاده از اجاق معمولی آسان نیست بنابراین برای این کار نیاز به یک تستر دارید و برای افرادی که عاشق خوردن تست هستند داشتن آن ضروری است.
انواع مختلفی از مدل های تستر در بازار وجود دارد که می توان آن ها را به دستگاه هایی می توانند دو تا چهار تکه نان را حرارت دهند ، دستگاهایی که دارای یک فر کوچک هستند و دسته ای دیگر تستر های چند منظوره هستند تقسیم کرد.
برای تصمیم گیری درست خرید تستر ، ما انواع تستر و مشخصات آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.
انواع تستر
تسترها به ویژه در آشپزخانه های مدرن ابزاری مهم هستند. همانطور که در بالا به آن اشاره شد ، تسترها در انواع و اندازه های مختلفی ارایه می شوند به طوری که برخی از آن ها تنها می توانند دو تکه نان را گرم کنند در حالی در انواع دیگر بیش از یک کارکرد را خواهیم داشت. نوعی از تستر هم وجود دارد که تنها می تواند یک تکه نان را با آن گرم کرد که به علت عمده نبودن عرضه آن در بازار آن را در لیست خود قرار نمی دهیم.
تسترهای دارای دو اسلات
تستر دو اسلات، یا تستر دو تکه ای یا هر اسمی که شما می خواهید بر روی آن بگذارید را می توان به عنوان یکی از لوازم آشپزخانه های سنتی درنظر گرفت. به این دلیل که یک کار و عملکرد ساده هستند. این نوع دارای دو قسمت افقی در بالای صفحه خود است که در آن شما می توانید برش ها را در آن قرار دهید و زمان گرم کردن را تنظیم می کند و دستگاه را روشن می کند.
توستر دو اسلات یک دستگاه خودکار است؛ به این معنی که صورت خودکار تست ها بعد از آماده شدن خارج می کند.
این دستگاه کوچک و با طول ۲۳ سانتی متر و عرض ۱۳ سانتیمتر است. به این معنی که جای زیادی در آشپزخانه نمیگیرد و برای خانواده های کوچک مناسب است.
تسترهای دارای چهار اسلات
این مدل در مقایسه با مدل تستر دو اسلاتی به جز در تعداد اسلات ها در بالای صفحه خود تفاوت دیگری ندارد. این مدل همانطور که از نام آن مشخص است دارای چهار ورودی برای تکه های تست است و برای خانواده های با جمعیت متوسط مناسب است و اندازه آن با طول ۳۰/۵ سانتی متر و عرض ۲۳ سانتی متر دو برابر تستر های دارای دو اسلات است.
تستر های با فر کوچک
طراحی این مدل بسیار شبیه به مایکروویو است. این دستگاه یک توستر و یک فر کوچک را به طور همان زمان دارد، به این معنی که می توان آن را چندمنظوره دانست. این دستگاه می تواند برای گرم کردن غذا و یا آماده سازی انواع غذاها و دسرها مانند کیک و وافل مورد استفاده قرار گیرد.
معمولا این نوع می تواند دو تست را همزمان حرارت دهد و کارهای دیگری مانند گرمایش مواد غذایی نیز می تواند انجام دهد.
تسترهای چند منظوره
مشابه تسترهای فردار ، این دستگاه می تواند مانند ماکروویو مورد استفاده قرار بگیرد. این دستگاه در بالای خود صفحه ای برای نان های تست نه به شکل اسلات بلکه به شکل خود دارد و در پایین آن جایی مانند فر وجود دارد. (همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است.)
تسترهای چند منظوره ای وجود دارند که می توان با آن ها در یک ساعت حدود ۱۰۰۰ تست را گرم کرد. برخی از آن ها جایی برای پختن تخم مرغ دارند. مدل های زیادی از تسترهای چند منظوره وجود دارد که برخی از آن ها برای خانواده های بزرگ و برخی برای رستوران ها مناسب هستند.
مشخصات را در نظر بگیرید
بعد از انتخاب نوع تستر باید مشخصات دستگاه های مختلف را بررسی کنید تا مطمئن شوید که انتخاب درستی انجام داده اید.
اندازه تستر
اندازه تستر با تعداد تکه های نان که هر مرتبه می تواند گرم کند اندازه گیری می شود. تستر معمولی در دو اندازه دو اسلات و چهار اسلات موجود است.
جنس
با توجه به نوع موادی که تستر از آن ساخته شده است مدل های مختلف و انواع توستر در بازار وجود دارد.
به طور کلی، شما می توانید مدل های ساخته شده از فولاد ضد زنگ ، کروم یا پلاستیک تقویت شده (ساخته شده برای مقاومت در برابر حرارت) را در بازار پیدا کنید.
تفاوت عمده ای بین نوع مواد مورد استفاده در ساخت توستر و عملکرد آن ها وجود ندارد.
گزینه های چندگانه گرم کردن
گرم و تست کردن نان به زمانی که تستر برای انجام آن نیاز دارد بستگی دارد. و این نکته است که بهتر است زمان خرید تستر به آن توجه کنید.
گزینه های چندگانه گرم کردن به ترجیح شما بستگی دارد. برخی از تست های تردتر لذت می برند که نیاز به زمان حرارت بیشتری دارند در حالی که برخی به دیگر تست های گرم و نرم تر را ترجیح می دهند.
خلاصه
رلوکس این نکته را یادآور می شود که در خرید تستر دو مرحله مهم وجود دارد ، اول انتخاب مدل مناسب و مرحله دوم تعیین ویژگی ها از جمله اندازه ، مواد ساخته شده و زمان حرارت می باشند.
ویژگی های دیگری از جمله طراحی و شکل، و روشنایی درونی (برای تست های با اجاق) نیز وجود دارند که کاربر می تواند آن ها را بررسی کند.
همچنین ویژگی های دیگری مانند تنظیمات، صفحه نمایش و کنترل گرما را نیز می تواند در نظر گرفت. کاربر آزاد است که نوعی را که ترجیح می دهد و متناسب با سبک خود است را انتخاب کند. برخی از تسترها دکمه دارند ، در حالی که برخی از آنها دارای صفحه نمایش لمسی هستند!

 

منبع:

https://jo.labeb.com/en/article/toaster-buying-guide-165

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − یک =