راهنمای خرید فر توکار(لیست قیمت فرتوکار)

راهنمای خرید فر توکار را بطور کامل مطالعه نمایید. قبل از خرید فرتوکار باید نکاتی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید انتخاب مناسبی نمایید. این مقاله راهنمای جامعی است در خصوص خرید فرتوکار و مزایای این محصول. شامل مشخصات و امکانات کلی،ابعاد فرتوکار،و لیست قیمت فر توکار برندهای معتبر و پرفروش با ارائه نظرات و پیشنهادات خود کمک کنید تا خود و دیگران انتخاب بهتری داشته باند.

راهنمای خرید فر توکار

به یک فر توکار برای آشپزخانه خود نیاز دارید؟ پیشنهاد من به شما این است. مطالعه این مقاله که به شما کمک میکند ذر خرید فر برقی یا فرگازی مناسب بخوانید!

طرح ها و مدل های مختلفی از فرهای توکار وجود دارد. بدین روی این نوشتار را برای شما تهیه نمودیم تا به شما در پیدا کردن بهترین گزینه کمک کنیم.

فر توکار یک فر برقی یا گازی است که درون کابینت آشپزخانه قرار گرفته و کاملا با اجاق معمولی متفاوت است.راهنمای خرید فر توکار

چرا فر توکار را به شما پیشنهاد میکنیم

پخت سریع با حفظ خواص مواد غذایی با تنوع بسیار یکی از ویژگی های این ابزار کاربردگی آشپزخانه های مدرن میباشد.

فر توکار فضای اضافی در آشپزخانه شما اشغال نخواهد کرد.

ویژگی مهم فر توکار گرم شدن سریع آن است. توزیع گرما در داخل آن بازدهی بسیار بالایی داشته. حتی اگر آن را گران تر از اجاق گاز طبیعی خریداری نمایید.

از آنجایی که طول عمر بیشتری دارد برای منزل شما سرمایه گذاری خوبی محسوب می شود.

استفاده از فر توکار و مزایای فر توکار برای داشتن یک آشپزخانه مدرن گاهی یک نیاز غیر قابل انکار بشمار میرود.


شما در آشپزخانه خود به فر نیاز خواهید داشت

خرید فر توکار به یکی از وسایل ضروری آشپزخانه تبدیل شده است . از آنجا که ما در مورد فر (یک وسیله مهم در آشپزخانه) صحبت می کنیم، می بایست به طور کامل این کالا را مورد مطالعه و برسی قرار داده و تمام مشخصات و ویژگی ها را در نظر بگیرید. در این صورت اطمینان حاصل شود که تصمیم صحیح و هوشمندانه ای اتخاذ کنید.

قبل از فهرست نمودن مشخصات و ویژگی های مختلف، باید اشاره کنیم که فر توکار یک فر برقی بوده و احتمال پیدا کردن نمونه ای که با گاز کار کند بسیار کم است.

راهنمای خرید فر  را بطور کامل مطالعه نمایید تا بتوانید بهترین نتیجه را بدست آورید.

فر توکار بیمکث مدل MF0016

راهنماب خرید فر توکار فر برقی توکار ایلیا استیل

فر توکار چه خصوصیاتی دارد؟

خصوصیاتی همچون ابعاد و طرح ظاهری یک فر اولین نکاتی است که شما مد نظر خواهید گرفت. تعداد برنامه پخت ، چند جداره بودن درب فر ، داشتن فن و بسیار دیگر از خصوصیا یک فر را با توجه به نیازتان مد نظر بگیرید.

قبل از خرید فر چه امکاناتی را باید در نظر گرفت؟

چه امکاناتی را نیاز دارم؟ این یک پرسش اساسی است که باید قبل از خرید این محصول درنظر بگیرید.

فر توکار باتوجه به مشخصات ظاهری ابعاد ویا برند تولید کننده دارای تنوع و فراوانی های بسیاری است.اطلاع از مشخصات کلی فر توکار برای انتخاب درست و کارآمد یک موضوع اساسی و قابل توجه است.

باید نیاز خود را بطور کامل شناسایی کنید و با توجه به نیاز ، فضاو بودجه خود یک خرید مناسب را انجام دهید.

قبل از خرید فر این لیست قیمت به شما کمک شایانی مینماید

در این فرصت لیست قیمت فر توکار برخی از برندهای محبوب ارائه دهنده فر توکار را برای شما ارائه خواهیم داد. علاوه بر تناسب ابعاد و یا نمای ظاهری وکاربرد یک فر اطلاع از قیمت فرتوکار نیز به انتخاب صحیح این محصول کاربردی به شما کمک شایانی خواهد نمود.

از نظر ابعاد و کاربرد فر توکار بصورت یک طبقه و دوطبقه ارائه میگردد.
فر برقی توکار ایلیا استیل مدل 103

راهنمای خرید فر توکار یک طبقه

این مدل از فر توکار یک درب بیشتر ندارد. ابعاد بیرونی آن عبارتند از: طول حدودا 55 تا 60 سانتیمتر، عرض بین 55 تا 60 سانتیمتر و عمق 55 سانتیمتر. البته مدل هایی با اندازه های دیگر هم وجود دارند که می بایست محل نصب فر را از قبل اندازه بگیرید. همچنین لازم است که تفاوت بین ابعاد داخلی و ابعاد بیرونی را بدانید.

معمولا فر های توکار یک طبقه از مدل های دو طبقه ارزان تر بوده برای افرادی که فضای کمتری دراختیار دارند یا آنهایی که نیاز به فر بزرگ ندارند مناسب هستند.

در ها معمولا از بالا با پایین باز شده و برای باز شدن در نیاز به فضایی در حدود 35 سانتیمتر دارند. همچنین مدل هایی نیز هستند که در آنها از راست به چپ یا برعکس باز می شوند.

معمول ترین مدل فرهای توکار فرهای یک طبقه هستند.

فر ایلیا استیل مدل IO 105 قیمت فر توکار ایلیا استیل

راهنمای خرید فر توکار دو طبقه

از نقطه نظر ساختار، هر دو مدل یک طبقه و دو طبقه کاربری یکسانی دارند. تنها تفاوت بین آنها این است که یک فر دو طبقه اساسا از دو فر مجزای یک طبقه که بر روی هم قرار گرفته اند تشکیل شده است.

در ها هردو از بالا به پایین باز شده و اندازه درها با هم متفاوت است. البته در برخی مدل ها اندازه در ها یکی است . البته در برخی دیگر درب بالایی بزرگتر یا کوچکتر از درب پایینی است.

اندازه معمول یک فر توکار دو طبقه عبارت است از :

طول 120 تا 130 سانتیمتر، عرض 55 تا 70 سانتیمتر و عمق 55 تا 60 سانتیمتر. همچنین فضای مورد نیاز در جلوی آن به طور متوسط 53 سانتیمتر است. البته مدل هایی با اندازه متفاوت هم وجود دارد که لازم است قبل از خرید، فضای محل نصب آن را اندازه گیری نمایید.

معمولا فرهای توکار و یا روکار دوطبقه مناسب خانواده های پرجمعیت ویا خانواده هایی است که زیاد از فر  استفاده می کنند.

امکانات و ویژگی های فر توکار:

ظرفیت فر

بررسی ظرفیت و اندازه داخلی فر توکار بسیار مهم است. اغلب آنها ظرفیت یکسانی دارند ولی برخی از برند ها وجود دارند که دارای اندازه و ظرفیت متفاوتی هستند.

فرباظرفیت معمولی

ظرفیت معمول یک فر توکار یک طبقه چیزی بین 60 تا 75 لیتر است؛ در حالی که فرهای دوطبقه فضای داخلی بیشتری دارند. هنگام انتخاب ظرفیت مورد نیاز (چه در مورد فر های یک طبقه و دو طبقه) می توانید از روش زیر برای محاسبه اندازه مناسب فر برای آشپرخانه خود استفاده نمایید:

اگر خانواده شما 2 یا 3 نفره است ظرفیت 60 تا 65 لیتر مناسب خواهد بود.

اگر اعضای خانواده شما 5 نفر هستند، فر توکار با ظرفیت 65 تا 75 لیتر انتخاب بهتری است.

خانواده های با جمعیت بیش از 5 نفر نیاز به فر با ظرفیت بالای 75 لیتر خواهند داشت.

ابعاد فر توکار

وقتی برای خرید فر توکار اقدام میکنید ابعادی که در بیشتر مدل های فر پر تعداد است تقریبا 60*60 cmمیباشد. البته برخی از برند ها ابعاد فرتوکار کوچکتری در حدود 60*45 cm تولید میکنند.برای  آشپزخانه های فرهای حرفه ای تولید میگردد تا با توجه به کاربرد بسیار بتوانند حداکثر کاربرد را داشته باشد فر توکار با ابعاد 90*60 cm مختص فرهای حرفه ای است.

ابعاد فر توکار+راهنماب خرید فر توکار
ابعاد استاندارد فر توکار 60*60


تعداد برنامه ها

از نظر تعداد برنامه ها فرهای توکار به انواع مختلفی تقسیم می شوند. برنامه های پخت و پز ، پخت نان و شیرینی ، و کباب پز ؛ که میزان درجه حرارت فر و نحوه توزیع آن در داخل فر در هریک از این برنامه ها متفاوت است.

برخی از فرهای توکار برنامه های گرمادهی متنوعی دارند و همانگونه که بیان شد وجه تمایز انواع مختلف فرهای توکار تفاوت در برنامه های پخت تعبیه شده در آنهاست. همچنین تعداد برنامه ریزی های تعیین کننده قیمت فر خواهد بود. هر چه تعداد برنامه ها بیشتر باشد قیمت نیز بیشتر می شود.


نظافت خودکار

برخی از مدل های فر توکار مجهز به امکان  نظافت خودکار هستند. تمیز کردن خودکار زنگ زدگی ها، چربی و روغن به جا مانده پس از آشپزی و کباب کردن داخل فر توسط لوله هایی که درون آن تعبیه شده انجام می شود.

از آنجا که تمیز کردن داخل فر توسط شخص امر دشواری است، این مورد محبوب ترین ویژگی فرهای توکار محسوب می شود. از طرف دیگر تمیزکاری داخل فر توسط شما ممکن است به برخی از بخش های داخلی فر آسیب برساند.

امکان نظافت خودکار نیز باعث افزایش بهای فر می شود. همچنین با توجه به درجه حرارت فر، انواع مختلف تمیزکاری خودکار وجود دارد.

پروانه (فن) فر

به منظور توزیع حرارت به طور یکنواخت، برخی از مدل های فر توکار مجهز به پروانه داخلی هستند. این ویژگی تنها در مدل های یک طبقه و یا در یکی از طبقات فرهای دو طبقه به چشم می خورد.

این گزینه اهمیت زیادی دارد و می بایست هنگام بررسی فر حتما به آن توجه کنید. علاوه بر توزیع یکنواخت حرارت ، پروانه یا فن  باعث کاهش مدت زمان پخت به میزان 10 دقیقه به ازای هر ساعت می شود. به همین دلیل است که فرهای مجهز به پروانه را به نام فر توربو می خوانند.

البته بصورت مفصل در مقاله ای با عنوان راهنمای استفاده از فر کانوکشن یا فر فن دار توضیحات جامعی درخصوص کاربا فرفن دار برای شما ارائه گردیده است که در این فرصت بشما پیشنهاد میکنم مطالعه آن را از دست ندهید

لیست قیمت فر توکار استیل البرز

در جدول زیر قیمت فر توکار استیل البرز درخصوص پرفروش ترین محصولات این برند معتبر ارائه گردیده است.قیمت مدلهای فر توکار استیل البرز در جدول زیر قیمت در تابستان 1398 میباشد.قیمت فر توکار استیل البرز

ردیف مدل فر توکار استیل البرز قیمت فر توکار استیل البرز کد محصول
1 فر برقی توکار مدل EF4 38.048.000 EF4
2 فر برقی توکار سفید مدل FE5W 52.055.000 FE5W
3 فر برقی توکار مدل FE5 38.855.000 FE5
4 فر توکار مدل FGE5 -برقی-گازی 39.900.000 FGE5

لیست قیمت فرتوکار ایلیا استیل

لیست قیمت برخی از مدل های فر توکار ایلیا استیل را در جدول زیر میتوانید ملاحظه نمایید. قیمت فر توکار ایلیا استیل

ردیفمدل فر توکار ایلیا استیلقیمت فر توکار ایلیا استیل
1مدل IO 10139.935.000
2مدل IO 101W41.550.000
3IO 10343.960.000
4مدل IO 10443.960.000
5مدل IO 10642.360.000
6مدل IO 10730.825.000
7مدل IO 20137.250.000
8مدل IO 20239.950.000

 

لیست قیمت فر توکار آلتون

قیمت برخی از مدل های فر توکار آلتون را در جدول زیر میتوانید ملاحظه نمایید .شایان ذکر است تمامی قیمت های ارائه شده در جداول بر اساس ریال میباشد.قیمت فر توکار آلتون

ردیفمدل فر توکارآلتونقیمت فر توکار آلتون
1مدل V20233.600.000
2مدل V202S34.800.000
3مدل V202W34.800.000
4مدل V30137.200.000
5مدل V301S38.400.000
6مدل V301W38.400.000
7مدل V30238.400.000
8مدل V30438.400.000
8مدل V40142.000.000
8مدل V401S43.200.000
8مدل V401W43.200.000

جمع بندی

ویژگی ها و امکانات دیگری نیز وجود دارند که ممکن است نظر شما را جلب کنند (اغلب در مدل های دو طبقه) مانند طبقه ها داخلی قابل تنظیم، قفل درب، قفل کودک، جوجه گردان و چراخ داخلی.

برخی از فرهای توکار قابلیت هایی نظیر شروع خودکار و توقف خودکار دارند که به شما این امکان را می دهند که از قبل زمان شروع به کار و زمان توقف آن را تنظیم کنید. برخی هم مجهز به صفحه کلید لمسی هستند. این گونه امکانات موجب افزایش قیمت فر می شوند.

این نکات را فراموش نکنید

در پایان راهنمای خرید فر توکار برای اتخاذ تصمیم آگاهانه و هوشمندانه، توصیه می کنیم که هنگام خرید موارد زیر را درنظر بگیرید:

مشخص کنید که بین مدل یک طبقه و دو طبقه کدامیک را نیاز دارید.
بودجه خود را مشخص کنید.
برنامه های فر ، ویژگی نظافت خودکار و وجود پروانه داخلی را بررسی کنید.
سایر ویژگی ها و امکانات مورد نیاز خود را مشخص کنید.

همچنین ابعاد محل مورد نظر برای نصب فر را اندازه گیری کنید تا سایز درست را خریداری نمایید. همچنین این وسیله با برق کار می کند وجود پریز در نزدیکی محل نصب را بررسی نمایید.

منبع: jo.labeb.com

یک دیدگاه برای " راهنمای خرید فر توکار(لیست قیمت فرتوکار) " ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 7 =