هود بدون دودکش بافیلتر ذغالی بخرید

هود بدون دودکش یک هود با فیلتر ذغالی است. فیلتر ذغالی معمولا قبل از خروجی هود نسب میگردد. این فیلتر با جذب چربی ها و بود غذا به خود، هوای تصفیه شده را به محیطباز میگرداند.

انواع متنوعی از برندها اقدام به ارائه هود آشپزخانه بدون دودکش نموده اند. البته برندهای محدودی در ایران این نوع هود را تولید مینمایند.

هود بدون دودکش طراحی شده برای فضا های آپارتمانی و طراحی های جدید.هود آشپزخانه یکی از وسایل دکوراتیو و کاربردی در آشپزخانه محصوب می شود که امروزه نقش بسزایی در دکوراسیون آشپزخانه دارد . هود ها در انواع مختلفی تولید می شوند.

اما در برخی از آشپزخانه ها مخصوصا در آپارتمانها محلی برای خروج دودکش هود تعبیه نشده است و یا با توجه به تغییر دکوراسیون و جابجایی هود مکان جدید فاقد محفظه خروجی می باشد .

اگر شما نیز دچار این مشکل شده اید و یا میخواهید دکوراسیون خود را تغییر دهید حتما در ادامه مقاله  ، با ما باشد .

عملکرد هود آشپزخانه بدون دودکش

هود بدون دودکش پس از مکش دود ، گاز  و یا بو را هدایت نموده و آن را از یک فیلتر عبور می دهند . پس از عمل فیلتر مجدد هوای فیلتر شده را به محیط بر می گردانند .

این فیلتر های مخصوص به فیلتر ذغالی شهرت دارند و کمک می‌کند بو، دود و چربی موجود در هوا از بین برود و هوای تصفیه شده به داخل فضا بازگردد.

نصب فیلتر ذغالی بر روی هود های دیگر

برخی از هود ها این قابلیت را دارند که شما فیلتر ذغالی را بر روی آنها نصب کنید . برای اینکه بدانید هود شما قابلیت نصب فیلتر زغالی دارد یا خیر بهتر است به دفترچه مشخصات مدل هود خود مراجعه کنید.

اگر میخواهید یک هود  بدون دودکش جدید انتخاب کنید می توانید به سایت لوکس مراجعه و هودی با قابلیت نصب فیلتر ذغالی انتخاب نمایید . در شکل زیر فیلتر ذغالی هود نمایش داده شده است .

بیان این نکته ضروری است که اگر هود شما قابلیت نصب فیلتر زغالی ندارد از نصب آن خود داری نمایید چون ممکن است به دستگاه شما آسیب رساند .

فیلتر های زغالی معمولا در خروجی هود نصب می شوند . در شکل زیر نمونه ای از مکان نصب فیلتر زغالی نشان داده شده است .

با انتخاب هود های مجهز به فیلتر زغالی(هود آشپزخانه بدون دودکش) قطعا نمای زیباتری نیز خواهید داشت. دیگر مشکل جانمایی لوله  خروجی  و سوراخ کردن کابینت و یا دیوار آشپزخانه را نخواهید داشت .

هود بدون دودکش

راهنمای خرید هود آشپزخانه

برای اینکه یک خرید پر سود و با کیفیت را داشته باشید.باید نسبت به ان محصول اطلاعات کافی را کسب نمایید.برای خرید هود بدون دودکش مطالعه راهنمای خرید هود آشپزخانه را به شما پیشنهاد مینمایم.

هود شومینه ای را میتوان جز طرح های ارزان قیمت و اقتصادی دسته بندی کرد .بیشتر بدانید….

مزایای استفاده از هود بدون دودکش

نصب هود آشپزخانه بدون دودکش کزایای بسیاری دارد که ساده ترین آن امکان نسب بدون محدودیت ان است. اگر هود آشپزخانه شما نیاز به نصب دودکش داشته باشد.جانمایی آن را در آشپزخانه محدود مینماید. محل نصب آن باید حتما نزدیک به لوله خروجی تعبیه شده در دیوار برای خروج هوا باشد. اما شما در نصب هود های آشپزخانه بدون دودکش دیگر با این موضوع برخورد نخواهید کرد.

امکان طراحی دکوراسیون بر طبق نیاز و جانمایی بدون مرز هود ذغالی یکی از نکات بسیار قابل توجه برای افراد بسیار ی است.

فیلتر ذغالی تعبیه شده در هودهاب بدون دودکش امکان تصفیه هوا را دارند و پس از تصفیه هوا آن را به محیط باز میگردانند. هود های معمولی فقط هوای اطراف خود را مکش و به خارج انتقال میدهند.

متاسفانه در حال حاضر برندهای محدودی تعداد کمی از مدل های خود را بصورت فیلتر ذغالی تولید مینمایند.

البته این نکته نیز شایان ذکر است که تنها برخی از مدلهای موجود در بازار امکان تبدیل به هود با فیلتر ذغالی را دارند.

جزیره ای کوچک در آشپز خانه شما!! هود جزیره ای یک خلاقیت زیبا در طراحی دکوراسیون آشپزخانه شما ست. بیشتر بدانید

تعویض فیلتر هود بدون دودکش

فیلتر هود آشپزخانه بدون دودکش باید در یک زمان مشخص صورت گیرد. فیلتر ذغالی تعبیه شده در این هود طول عمر مشخصی دارد. برای استفاده از بهترین عملکرد محصول خریداری شده خود حتما به این موضوع دقت نمایید.

تعویض فیلتر ذغالی در مدل ها و برند هاب گوناگون متفاوت است. در برخی از مدلها نیاز به باز کردن کامل هود خواهد بود. بهتر است برای تعویض فیلتر از یک نفر که خبره این کار است استفاده نمایید. فیلتر ذغالی را معمولا میتوانید به آسانی تهیه نمایید .

یک دیدگاه برای " هود بدون دودکش بافیلتر ذغالی بخرید " ثبت شده است

  1. هود بدون دودکش با فیلتر ذغالی رو از چه برندی خرید کنم بهتر هستش-بهترین برند تولید کننده هود بدون دودکش کدام است؟؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =