هود آشپزخانه بدون دودکش(بیشتر بدانید)

هود آشپزخانه بدون دودکش یک هود با فیلتر ذغالی است.

انواع متنوعی از برندها اقدام به ارائه هود آشپزخانه ذغالی نموده اند.

هود آشپزخانه بدون دودکش طراحی شده برای فضا های آپارتمانی و طراحی های جدید.هود آشپزخانه یکی از وسایل دکوراتیو و کاربردی در آشپزخانه محصوب می شود که امروزه نقش بسزایی در دکوراسیون آشپزخانه دارد . هود ها در انواع مختلفی تولید می شوند.

اما در برخی از آشپزخانه ها مخصوصا در آپارتمانها محلی برای خروج دودکش هود تعبیه نشده است و یا با توجه به تغییر دکوراسیون و جابجایی هود مکان جدید فاقد محفظه خروجی می باشد .

اگر شما نیز دچار این مشکل شده اید و یا میخواهید دکوراسیون خود را تغییر دهید حتما در ادامه مقاله  ، با ما باشد .

عملکرد هود آشپزخانه بدون دودکش

هود بدون دودکش پس از مکش دود ، گاز  و یا بو را هدایت نموده و آن را از یک فیلتر عبور می دهند . پس از عمل فیلتر مجدد هوای فیلتر شده را به محیط بر می گردانند .

این فیلتر های مخصوص به فیلتر ذغالی شهرت دارند و کمک می‌کند بو، دود و چربی موجود در هوا از بین برود و هوای تصفیه شده به داخل فضا بازگردد.

نصب فیلتر ذغالی بر روی هود های دیگر

برخی از هود ها این قابلیت را دارند که شما فیلتر ذغالی را بر روی آنها نصب کنید . برای اینکه بدانید هود شما قابلیت نصب فیلتر زغالی دارد یا خیر بهتر است به دفترچه مشخصات مدل هود خود مراجعه کنید.

اگر میخواهید یک هود  بدون دودکش جدید انتخاب کنید می توانید به سایت لوکس مراجعه و هودی با قابلیت نصب فیلتر ذغالی انتخاب نمایید . در شکل زیر فیلتر ذغالی هود نمایش داده شده است .

بیان این نکته ضروری است که اگر هود شما قابلیت نصب فیلتر زغالی ندارد از نصب آن خود داری نمایید چون ممکن است به دستگاه شما آسیب رساند .

فیلتر های زغالی معمولا در خروجی هود نصب می شوند . در شکل زیر نمونه ای از مکان نصب فیلتر زغالی نشان داده شده است .

با انتخاب هود های مجهز به فیلتر زغالی قطعا نمای زیباتری نیز خواهید داشت و دیگر مشکل جانمایی لوله  خروجی  و سوراخ کردن کابینت و یا دیوار آشپزخانه را نخواهید داشت .

راهنمای خرید هود آشپزخانه

برای اینکه یک خرید پر سود و با کیفیت را داشته باشید.باید نسبت به ان محصول اطلاعات کافی را کسب نمایید.برای خرید هود بدون دودکش مطالعه راهنمای خرید هود آشپزخانه را به شما پیشنهاد مینمایم.

یک دیدگاه برای " هود آشپزخانه بدون دودکش(بیشتر بدانید) " ثبت شده است

  1. هود بدون دودکش با فیلتر ذغالی رو از چه برندی خرید کنم بهتر هستش-بهترین برند تولید کننده هود بدون دودکش کدام است؟؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 15 =